Trening Tutorski

Trening Tutorski

Strona główna » Aktualności » Trening Tutorski
Trening Tutorski

Dnia 3 października 2020 r. odbędzie się w Poznaniu organizowany przez nas trening Tutorski

Jeśli chcesz doświadczyć treningu tutorskiego, sprawdzić jak czujesz się w roli tutora, poczuć proces tutorski, poznać autorskie formy realizacji podstawy programowej oraz chcesz zbudować w sobie trafność rozpoznawania potrzeb i zainteresowań tutina, te dwa dni treningowe są właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do Poznania, gdzie w okolicznościach eko komunikacji i otaczającej przyrody przytulisz narzędzia tutorskie i dobrą energię na nadchodzący nowy rok szkolny.
I. Uczestnicy warsztatu: nauczyciele, rodzice, osoby pragnące rozwoju.
II. Charakter warsztatu: zamknięty
III. Liczba osób: maksymalnie 12 osób.
IV. Czas trwania: 2 dni (sobota 10:00 – 17:00, niedziela 10:00 – 15:00)
V. Koszt: 180 zł
Organizatorka:
Karolina Witzberg – mama dwójki unschoolersów, założycielka Szkół Podstawowych Wesoła Góra dla dzieci w edukacji domowej, nauczyciel, wykładowca, menadżer oświaty, promotorka edukacji alternatywnej z wieloletnim doświadczeniem, współzałożycielka Szkoły Demokratycznej Horyzont, twórca Fundacji Wesoła Góra, przedsiębiorca, miłośniczka czarno białej fotografii, pasjonatka ogrodnictwa oraz edukacyjnych gier planszowych, a w szczególności szachów.
Prowadząca:
Anna Pękala – liderka zespołu oraz tutorka i mentorka w Wolnej Szkole Demokratycznej Bullerbyn. Wicedyrektorka ds nadzoru pedagogicznego w S.P. Ronja i L.O. Astrid.
Związana od 2010 roku z Fundacją Bullerbyn. Ukończyła wydział historii i archiwistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz dwuletnie studium reintegracji społecznej w Towarzystwie Psychoprofilaktycznym jak również liczne seminaria i kursy doskonalenia dla nauczycieli. Posiada doświadczenie w pracy indywidualnej oraz grupowej z dziećmi, które zdobywała między innymi w harcerstwie, w organizacjach społecznych i w niepublicznych gimnazjach. Ukończyła Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego Intra.
W pracy z dziećmi ważny jest dla niej autentyczny kontakt, lubi celebrować rytm codzienności. Edukacyjnie kręci ją podstawa programowa, którą koreluje z wszystkimi przedmiotami. W polskim nurcie edukacji demokratycznej jest autorką koncepcji „konferencji naukowej” jako modelu dzielenia się wiedzą zastępującego egzamin sprawdzający wiedzę. Od samego początku współtworzy projekt Wolnej Szkoły Demokratycznej Bullerbyn.
Zapraszamy do zgłoszeń drogą mailową lub telefoniczną:
Karolina Witzberg – tel. 600 046 187, email: szkola@wesolagora.pl

 

Zobacz również inne aktualności

Poznaj szczegóły naszej oferty

z nami twoje dziecko zdobędzie wiedzy szczyt

Więcej
TOP